הדפסת עלונים איכותיים

הדפסת עלונים אינה דבר אחיד. לכל לקוח יש את הדרישות הצורניות שלו, את הכמויות והצרכים הספציפיים שלו, ועל מנת לעמוד בכל אלה על בית דפוס להיות ערוך לכל משימה שתידרש באיכות הגבוהה ביותר, בקצב המהיר ביותר ובאספקה לפי לוח זמנים שנקבע.

עלונים (או ברושורים) משמשים למגוון רחב של צרכים החל מחלוקתם לבתים ולעסקים שונים, דרך חלוקתם ברחוב לעוברים ושבים, חלוקתם בימי עיון וכנסים, למוסדות חינוך שונים ולעסקים מכל הסוגים שניתן להעלות על הדעת. כאשר אתם יושבים בחדר ההמתנה של קופת חולים מעיינים בחומר המפוזר על השולחנות, אתם מחזיקים ביד עלון, וכך לגבי כל מקום שמוצא לנכון לפרסם את שירותיו או מוצריו בדרך זו.

סוגים שונים של עלונים

כדי להבטיח מוצר איכותי וברמה הגבוהה ביותר, על בית הדפוס לאפשר ללקוחותיו מגוון רחב של צורות מודפסות, וזאת בנוסף ליכולות הטכנולוגיות שלו בהדפסתם. בתי דפוס מקצועיים ומודרניים המעניקים שירותים מקיפים בתחום זה מסוגלים להדפיס עלונים בצורות הבאות:

  •          קונצרטינה בהדפסה שטוחה
  •          חלוני הדפסה שטוח / רוטציה
  •          הדפסה שטוחה – קיפול צולב
  •          אקורדיון מתקפל בהדפסה שטוחה
  •          דף בודד בהדפסה שטוחה (לוחות שנה לדוגמה)
  •          קיפול חלון בגודל של 4A – הדפסה שטוחה
  •          קיפול חלון בגודל 15 X 15 – הדפסה שטוחה

 

מהי הדפסה שטוחה?

על מנת לייצר עלונים באיכות הגבוהה ביותר יש צורך במכונות דפוס מיוחדות – הדפסה שטוחה. דפוס שטוח מאופיין בהדפסה על גיליונות נייר בכל הגדלים והמשקלים, ועל כל סוגי הנייר, בהדפסת פרוצס ובצבעים מיוחדים. הדפסה שטוחה מאופיינת גם בגימורים שונים והשבחות כמו: לכה מים, לכת UV ולמינציה. מכונות הדפוס עובדות בשיטה זו החל משני צבעים ועד לשמונה צבעים. הדפסה שטוחה מתאפשרת על  נייר במשקל מרחבי החל מ 60 גר', ועד 380 גר' ובמגוון רחב של סוגי נייר: נטול עץ, כרומו, ממוחזר, בריסטול וקרטון.

תהליך העבודה

על מנת להוציא את המוצר האיכותי ביותר עבור כל לקוח ולקוח מתחיל תהליך העבודה בבירור הצרכים של הלקוח. מתוך מגוון האפשרויות ברור, כי המבחר הוא עצום, וכל לקוח זקוק לייעוץ מקצועי באשר לסוג העלון שיהיה המתאים ביותר עבורו. מחלקת קדם הדפוס שבבתי הדפוס המודרניים יכולה להכין לכל לקוח דוגמה של עלונים שונים לבחירתו, בגדלים שונים ובצורות קיפול שונות. כמו כן, ניתן לחזות בברושורים, שכבר הודפסו בבית הדפוס על מנת לקבל תחושה אמיתית של גודל ואיכות המוצר.

לאחר בחירת הפורמט הרצוי ללקוח מעניק בית הדפוס גם שירותי עיצוב וקדם דפוס עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. השימוש במחלקת העיצוב של בית דפוס היא אופציה, ואם הלקוח מגיע עם עיצוב משלו, ניתן להתחבר אליו באמצעות המערכת הממוחשבת של מחלקת קדם הדפוס, על מנת להכין את המוצר להדפסה. לאחר אישור הלקוח עובר העיצוב למחלקת הדפוס להדפסתו ואריזתו הסופית.